Malo je nedostajalo da Bijelo-plavi upišu sva tri boda i drugu pobjedu na svom parketu Zrinjevca. Osijek je vodio sve do samog kraja utakmice, ali tada su Šibenčani pola minute prije kraja uspjeli zabiti i osigurati vrijedan bod. Bio je to pravi triler pred oko 300 gledatelja i vatromet pogodaka, završilo je 6:6.

Utakmicu su bolje otvorili Osječani i poveli, ali gosti vrlo brzo preokreću i u 23. minuti imaju prednost od 2:4. Nakon toga je uslijedio preokret Osijeka koji u 30. minuti vodi s 5:4, a u 36. minuti s 6:5 hat-trickom sjajnog Andreja Pandurevića

Ipak, gosti s Baldekina su uspjeli doći do pogotka za izjednačenje nakon što su sve karte bacili u napad i zaigrali s igračem-vratarom, pogodio je Kosor. Osim trostrukog strijelca Pandurevića, u listu su se za domaćina upisali Vitor Lima (2x) te jednom Nebojša Popović. Velika je šteta što Voldinovi izabranici nisu uspjeli doći do pobjede kontra direktnog konkurenta za plasman u 1. HMNL ali ne treba se predavati, idemo dalje uzdignute glave.

Nakon tri odigrana kola, Osijek trenutno ima četiri osvojena boda, u idućem četvrtom kolu će gostovati kod Futsal Gorice Epic Brozo.

OSIJEK – ŠIBENIK 1983 6:6 (Pandurević 3x, Lima 2x, Popović / Jurić, Pehar, Šućur, Torres, Matković, Kosor)

SUCI: DŽEKO, KRAMAR, SEDLAR

FUTSAL KLUB OSIJEK: Dominik Mateo Rončević, Nebojša Popović, Andrej Pandurević, Vitor Hugo de Lima da Silva, Dražen Čavar, Vanja Blagojević, Josip Šalaj, Ivan Gelo, Luka Kovač, Domagoj Damjanović, Goran Dakić, Luka Kotris, Denis Šimašek, trener: Saša Voldin

MNK ŠIBENIK 1983: Mario Jarmanović, Josip Jurić, Jose Wellington Matias Torres, Alen Protega, Luka Pehar, Zvonimir Šućur, Franjo Matković, Agnaldo Eduardo Bessa Da Silva, Franko Knez, Ante Palavra, Mirko Jurjević, Ante Kosor, Ivan Škugor, Alen Milišić, trener: Teo Strunje.